Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,5% sub estimat

ACHIZITIE APARAT FOTO DSLR CU ACCESORII ȘI CAMERA VIDEO DIGITALA OMNIDIRECTIONALA CU ACCESORII

Număr anunț
CN1033598
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
38651000-3 · Aparate de fotografiat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.707,69 RON
Valoare atribuită
33.333 RON 51,5% sub estimat
Data publicării
06.08.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1067667
Termen limită
08.09.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 151-399673
Documentație de atribuire
DF1120505

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 68.707,69 RON Adjudecat: 33.333 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 ACHIZITIE APARAT FOTO DSLR CU ACCESORII 37.196,66 RON S.C. RedTech ELECTRONIC BRANDS S.R.L. 33.333 RON ↓10,4%
2 ACHIZIȚIE CAMERO FOTO DIGITALA OMNIDIRECTIONALA (PANORAMICA) CU… 31.511,03 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881

Valoare atribuită

33.333 RON

din 68.707,69 RON estimat 51,5%

Adjudecat la 48,5% din estimat · economie 35.374,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.