Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,0% sub estimat
Contract de furnizare de produse: MOTORINA PENTRU INCALZIT (produs scutit de la plata accizelor), STANDARD/ EURO 5- PENTRU CENTRALE TERMICE
- Număr anunț
- SCN1090805
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt (CUI 9746625)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 406.000 RON
- Valoare atribuită
- 365.400 RON 10,0% sub estimat
- Data publicării
- 09.08.2021 15:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1058600
- Termen limită
- 23.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1121012
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMV PETROM SA CUI RO 1590082
Valoare atribuită
365.400 RON
din 406.000 RON estimat
10,0%
Adjudecat la 90,0% din estimat · economie 40.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.