Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat
Acord cadru privind achizitia publica de Diverse produse alimentare
- Număr anunț
- CN1039454
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Furnizor / câștigător
- RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.365.377,86 RON
- Valoare atribuită
- 1.205.819,79 RON 11,7% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1077957
- Termen limită
- 21.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 036-092197
- Documentație de atribuire
- DF1137773
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- Contract subsecvent-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1137773_14.02.2022 14:58.pdf
- formulare propunere tehnica, centralizator preturi-semnat.pdf.p7m
- formulare propunere tehnica, centralizator preturi-semnat.pdf.p7s
- formulare-semnat.doc.p7s
- Instructiuni-semnat.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 1.365.377,86 RON Adjudecat: 1.205.819,79 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Dulciuri, gustari si deserturi | 710.076,14 RON | RULTRANS INDUSTRY 93 SRL 4 contracte | 924.389,60 RON |
| RULTRANS INDUSTRY 93 SRL · contract 2572 · 23.08.2022 | 153.036,86 RON | |||
| RULTRANS INDUSTRY 93 SRL · contract 3935 · 21.12.2022 | 153.036,86 RON | |||
| RULTRANS INDUSTRY 93 SRL · contract 1510 · 26.04.2022 | 465.279,02 RON | |||
| RULTRANS INDUSTRY 93 SRL · contract 1530 · 27.04.2022 | 153.036,86 RON | |||
| 2 | Diverse alimente si condimente | 475.102,47 RON | Anulat | — |
| 3 | Orez, otet, ulei de floarea soarelui si zahar | 180.199,25 RON | PAUMARO S.R.L. 3 contracte | 281.430,19 RON |
| PAUMARO S.R.L. · contract 2308 · 28.07.2022 | 56.288,72 RON | |||
| PAUMARO S.R.L. · contract 1531 · 27.04.2022 | 56.288,72 RON | |||
| PAUMARO S.R.L. · contract 1513 · 26.04.2022 | 168.852,75 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAUMARO S.R.L. CUI RO 12964212
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL CUI 37462580
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Valoare atribuită
1.205.819,79 RON
din 1.365.377,86 RON estimat
11,7%
Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 159.558,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.