Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru 48 de luni de furnizare “Pachet teste rapide imunoenzimatice compatibile cu analizorul din dotare PATHFAST” – pt C.P.U.
- Număr anunț
- CN1039455
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.180.480 RON
- Valoare atribuită
- 3.726.400 RON
- Data publicării
- 18.02.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1078781
- Termen limită
- 24.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 036-092196
- Documentație de atribuire
- DF1137694
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI PACHET MARKERI CARDIACI - CPU 2022.doc.p7s
- FisaDate_DF1137694_14.02.2022 09:49.pdf
- FORMULARE MODEL.doc.p7s
- MODEL ACORDUL CADRU SI CONTRACTUL SUBSECVENT.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Valoare atribuită
3.726.400 RON
din 3.180.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro