Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Furnizare doua avioane de scoala

Număr anunț
CN1039434
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
CRUISER AVIATION S.R.L. (CUI 39767581)
Cod CPV
34711300-7 · Aeronave pilotate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.609.000 RON
Valoare atribuită
1.608.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
17.02.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1076095
Termen limită
22.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 035-087715
Documentație de atribuire
DF1137320

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.609.000 RON Adjudecat: 1.608.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare avion scoala si antrenament 804.500 RON Cruiser Aviation 1.608.000 RON
2 Furnizare avion scoala si antrenament. 804.500 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.608.000 RON

din 1.609.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.