Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,4% sub estimat
Servicii de proiectare pentru faza DALI, inclusiv studii de teren si alte studii specifice, documentatii suport pentru obținerea de avize, acorduri si autorizatii si verificare documentațiilor de către verificatori de proiecte atestati pentru “EXPERTIZĂ TEHNICĂ + DALI REABILITARE DJ 105 KM 0+000-18+843 - VOILA (DN1) – LIM. JUDEȚ SIBIU”.
- Număr anunț
- SCN1090869
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Furnizor / câștigător
- TQM MANAGEMENT SRL (CUI 28397610)
- Cod CPV
- 71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 629.000 RON
- Valoare atribuită
- 545.000 RON 13,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.08.2021 11:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1061448
- Termen limită
- 26.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1121006
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TQM MANAGEMENT SRL CUI 28397610
Terți susținători 1
MGM PROARCONS SRL CUI 17335973
Subcontractanți 8
AQUAPROIECT SRL CUI RO 11806826
Berbinschi Daniel CUI 30676129
BLUE ROAD SRL CUI 34450085
DAMIENA SRL CUI 13667201
NEXT GEOCON S.R.L. CUI 35146557
ORIZONT VECTOR SRL CUI 36904650
RADU LUCA VISION SRL CUI 37477239
TOTAL BUSINESS LAND SRL CUI RO34090016
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
PEIESI SRL CUI 34101751
Asociați 1
NOMCRIS CONSTRUCT SRL CUI RO28185863
Subcontractanți 1
GRAPHEIN TOPO S.A. CUI RO33062409
Valoare atribuită
545.000 RON
din 629.000 RON estimat
13,4%
Adjudecat la 86,6% din estimat · economie 84.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.