Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 75,5% sub estimat
Furnizare de produse de birotică și papetărie, articole tipizate și hârtie pentru fotocopiatoare și xerografică
- Număr anunț
- CN1039490
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- SELADO COM SRL (CUI 15250579)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.123.316,32 RON
- Valoare atribuită
- 274.834,24 RON 75,5% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1081024
- Termen limită
- 30.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 037-094870
- Documentație de atribuire
- DF1137878
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SELADO COM SRL CUI RO 15250579
Valoare atribuită
274.834,24 RON
din 1.123.316,32 RON estimat
75,5%
Adjudecat la 24,5% din estimat · economie 848.482,08 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.