Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat
SWITCH DISTRIBUȚIE REȚEA IT
- Număr anunț
- SCN1091008
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- HIGH-TECH SYSTEMS & SOFTWARE SRL (CUI 30126940)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 504.201,69 RON
- Valoare atribuită
- 493.124 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2021 16:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1058733
- Termen limită
- 23.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1121292
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 504.201,69 RON Adjudecat: 493.124 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | lot I - Switch Ethernet tip 1 | 374.789,92 RON | SC HIGH-TECH SYSTEMS & SOFTWARE S.R.L. | 493.124 RON |
| 2 | lot II - Switch Ethernet tip 2 | 129.411,77 RON | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HIGH-TECH SYSTEMS & SOFTWARE SRL CUI RO30126940
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HIGH-TECH SYSTEMS & SOFTWARE SRL CUI RO30126940
Valoare atribuită
493.124 RON
din 504.201,69 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 11.077,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.