Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,2% sub estimat
Reparatii la acoperiș cladire dormitor Statia Lugoj -S.R.T.F.C. Timisoara
- Număr anunț
- SCN1091002
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- NSM INTEGRUM S.R.L. (CUI 29707167)
- Cod CPV
- 45261420-4 · Lucrari de impermeabilizare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 69.747,37 RON
- Valoare atribuită
- 57.029,17 RON 18,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2021 15:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1059410
- Termen limită
- 30.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1121333
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NSM INTEGRUM S.R.L. CUI 29707167
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MD CONS PLAST S.R.L. CUI RO39235070
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CONPEP DRAG SRL CUI 32925544
Valoare atribuită
57.029,17 RON
din 69.747,37 RON estimat
18,2%
Adjudecat la 81,8% din estimat · economie 12.718,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.