Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,6% sub estimat
Servicii cadastrale de actualizare a cărților funciare ale drumului județean DJ 226B(tronson DN 2A – Pantelimon – Grădina – Cogealac )
- Număr anunț
- SCN1091000
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- TOPO-SERVICE & PARTNERS SRL (CUI 33028164)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.000 RON
- Valoare atribuită
- 27.680 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2021 15:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1059951
- Termen limită
- 24.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1121250
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TOPO-SERVICE & PARTNERS SRL CUI 33028164
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOPO MINIERA SRL CUI RO 25639310
Valoare atribuită
27.680 RON
din 29.000 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 1.320 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.