Atribuită
Anunț de participare
Achizitie de produse alimentare:conserve de carne, pateu, conserve peste,peste congelat, icre
- Număr anunț
- CN1039617
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- VICONSIT SRL (CUI 23067689)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 91.045,84 RON
- Valoare atribuită
- 165.172,70 RON
- Data publicării
- 21.02.2022 08:56
- Anunț de atribuire
- CAN1078293
- Termen limită
- 22.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1138073
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf
- Draft acord-cadru-semnat.pdf
- Draft contract-subsecvent-semnat.pdf
- FisaDate_DF1138073.pdf
- Formulare 2021-semnat.docx.p7s
- Instructiuni catre ofertanti-semnat.pdf
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 91.045,84 RON Adjudecat: 165.172,70 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | conserve de carne, pateu | 25.807,72 RON | VICONSIT S.R.L. 10 contracte | 56.562,06 RON |
| VICONSIT S.R.L. · contract 18076 · 19.04.2022 | 28.381,16 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 18900 · 28.04.2022 | 2.135,52 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 23346 · 31.05.2022 | 1.662,36 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 27064 · 29.06.2022 | 1.832,24 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 32857 · 29.07.2022 | 1.370,40 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 36480 · 31.08.2022 | 2.045,42 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 39911 · 30.09.2022 | 1.996,26 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 45478 · 31.10.2022 | 4.903,30 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 55771 · 23.12.2022 | 10.602,56 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 17104 · 28.03.2023 | 1.632,84 RON | |||
| 2 | conserve peste, peste congelat, icre | 65.238,12 RON | VICONSIT S.R.L. 10 contracte | 108.610,64 RON |
| VICONSIT S.R.L. · contract 55769 · 23.12.2022 | 10.998,16 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 18077 · 19.04.2022 | 68.701,86 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 36479 · 31.08.2022 | 3.112,02 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 18899 · 28.04.2022 | 2.666,32 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 23347 · 31.05.2022 | 1.369,98 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 17108 · 28.03.2023 | 3.943,74 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 39912 · 30.09.2022 | 4.484,76 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 27063 · 29.06.2022 | 4.508,94 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 32856 · 29.07.2022 | 2.719,34 RON | |||
| VICONSIT S.R.L. · contract 45479 · 31.10.2022 | 6.105,52 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VICONSIT SRL CUI RO 23067689
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Valoare atribuită
165.172,70 RON
din 91.045,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro