Atribuită Anunț de participare

Diverse produse alimentare

Număr anunț
CN1039614
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1 (CUI 15318810)
Furnizor / câștigător
DIRECT HOME SERVICES DISTRIBUTION SRL (CUI 12144891)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.190.799,96 RON
Valoare atribuită
1.677.346,68 RON
Data publicării
23.02.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1082023
Termen limită
29.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 040-100732
Documentație de atribuire
DF1137971

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.677.346,68 RON

din 1.190.799,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.