Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 43,4% sub estimat
Stingătoare P.S.I.
- Număr anunț
- SCN1090951
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- EUROSTING AAW INDUSTRY SRL (CUI 28126646)
- Cod CPV
- 35111300-8 · Extinctoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 313.050 RON
- Valoare atribuită
- 177.165,72 RON 43,4% sub estimat
- Data publicării
- 11.08.2021 11:35
- Anunț de atribuire
- SCNA1059210
- Termen limită
- 23.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1121136
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EUROSTING AAW INDUSTRY SRL CUI RO28126646
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INDUSTRIAL CRUMAN SRL CUI RO 1366299
Valoare atribuită
177.165,72 RON
din 313.050 RON estimat
43,4%
Adjudecat la 56,6% din estimat · economie 135.884,28 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.