Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Contract furnizare SISTEM DE MASURARE RADIOLOGICA A DENSITATII OSOASE (APARAT DE OSTEODENSITOMETRIE - DXA )

Număr anunț
CN1039601
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES (CUI 24014380)
Furnizor / câștigător
MEDIST IMAGING & P.O.C. SRL (CUI 24205100)
Cod CPV
33111000-1 · Aparate de radiologie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193.270 RON
Valoare atribuită
193.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
18.02.2022 15:32
Anunț de atribuire
CAN1082522
Termen limită
22.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1138177

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

193.000 RON

din 193.270 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 270 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.