Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,4% sub estimat

Furnizare pesticide

Număr anunț
CN1039599
Autoritate contractantă
statiunea de cercetare si dezvoltare agricola lovrin (CUI ro9179830)
Furnizor / câștigător
AGRICOVER DISTRIBUTION S.A. (CUI 13443360)
Cod CPV
24451000-0 · Pesticide (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
844.152 RON
Valoare atribuită
613.265,67 RON 27,4% sub estimat
Data publicării
20.02.2022 17:00
Anunț de atribuire
CAN1078588
Termen limită
28.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 038-097592
Documentație de atribuire
DF1138255

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 844.152 RON Adjudecat: 613.265,67 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare erbicide 415.668 RON AGRICOVER 613.265,67 RON
2 Furnizare fungicide 230.685 RON
3 Furnizare insecticide 197.799 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGRICOVER CUI 13443360
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
NUTRIVET SRL CUI RO 16534757
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
S M RECOSEMTRACT SRL CUI RO 6553280
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

613.265,67 RON

din 844.152 RON estimat 27,4%

Adjudecat la 72,6% din estimat · economie 230.886,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.