Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,9% sub estimat

Saci si pungi din polietilena pentru deseuri

Număr anunț
CN1039565
Autoritate contractantă
TEGA S.A. (CUI RO8670570)
Furnizor / câștigător
MULTIPLAST SRL (CUI 19001864)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
759.530 RON
Valoare atribuită
706.980 RON 6,9% sub estimat
Data publicării
20.02.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1077780
Termen limită
14.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 038-097575
Documentație de atribuire
DF1138071

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MULTIPLAST SRL CUI 19001864
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EDELIN PLAST SRL CUI RO30415433
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
EUROFLEX SRL CUI RO 13589308

Valoare atribuită

706.980 RON

din 759.530 RON estimat 6,9%

Adjudecat la 93,1% din estimat · economie 52.550 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.