Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,0% sub estimat

Construire pod peste Râul Valea Seacă sat Faraoanele, comuna Vârteșcoiu, jud Vrancea

Număr anunț
SCN1090900
Autoritate contractantă
Comuna Vartescoiu (CUI 4298130)
Furnizor / câștigător
BRIALBET SRL (CUI 24973664)
Cod CPV
45221110-6 · Lucrari de constructii de poduri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
846.847,65 RON
Valoare atribuită
711.358,85 RON 16,0% sub estimat
Data publicării
11.08.2021 07:59
Anunț de atribuire
SCNA1058904
Termen limită
26.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1121129

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
BRIALBET SRL CUI RO 24973664
Asociați 1
DRUM DESIGN SRL CUI RO 21980152
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
IANY PROCONS SRL CUI RO 35747042
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
ROGE PROIECT SRL CUI 37562180
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

711.358,85 RON

din 846.847,65 RON estimat 16,0%

Adjudecat la 84,0% din estimat · economie 135.488,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.