Atribuită Anunț de participare

”Piese auto și materiale consumabile pentru reparații și revizii autobuze MENARINI”

Număr anunț
CN1039666
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
SC MEC-DIESEL SEE SRL (CUI 35372791)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
806.625,10 RON
Valoare atribuită
1.162.068,20 RON
Data publicării
22.02.2022 08:08
Anunț de atribuire
CAN1080192
Termen limită
24.03.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1138384

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 1.162.068,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Supape SC MEC-DIESEL SEE SRL 3 contracte 495.811,60 RON
SC MEC-DIESEL SEE SRL · contract 60 · 06.05.2022 117.121,90 RON
SC MEC-DIESEL SEE SRL · contract 57 · 06.05.2022 247.905,80 RON
SC MEC-DIESEL SEE SRL · contract 174 · 14.12.2022 130.783,90 RON
2 Filtre OZ HICRET SRL 3 contracte 369.450 RON
OZ HICRET SRL · contract 58 · 06.05.2022 184.725 RON
OZ HICRET SRL · contract 175 · 14.12.2022 85.700 RON
OZ HICRET SRL · contract 61 · 06.05.2022 99.025 RON
5 Diverse SC MEC-DIESEL SEE SRL 3 contracte 296.806,60 RON
SC MEC-DIESEL SEE SRL · contract 59 · 06.05.2022 147.883,30 RON
SC MEC-DIESEL SEE SRL · contract 176 · 14.12.2022 60.108,90 RON
SC MEC-DIESEL SEE SRL · contract 62 · 06.05.2022 88.814,40 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OZ HICRET SRL CUI RO31972114
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.162.068,20 RON

din 806.625,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.