Atribuită Anunț de participare

ACORD CADRU DE FURNIZARE PIESE DE SCHIMB AUTO, ECHIPAMENTE SI SUBANSAMBLURI NOI, PENTRU AUTOBUZE MARCA BMC PROBUS 215: - LOTUL 1 - Piese si accesorii pentru motor, ambreiaj, cutii de viteze si transmisie - LOTUL 2 - Piese si accesorii pentru caroserii, frane, directie, suspensie si echipament electric.

Număr anunț
CN1039661
Autoritate contractantă
R.A.T.SRL (CUI RO2315129)
Furnizor / câștigător
TRANS SERVICE COMPANY S.R.L. (CUI 13746607)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
284.000 RON
Valoare atribuită
302.958,74 RON
Data publicării
23.02.2022 21:00
Anunț de atribuire
CAN1078693
Termen limită
31.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 040-104561
Documentație de atribuire
DF1138396

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 302.958,74 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOTUL 1 - Piese si accesorii pentru motor, ambreiaj, cutii de v… TRANS SERVICE COMPANY SRL 2 contracte 162.061,34 RON
TRANS SERVICE COMPANY SRL · contract 6459 · 29.04.2022 108.885,56 RON
TRANS SERVICE COMPANY SRL · contract 6460 · 29.04.2022 53.175,78 RON
2 LOTUL 2 - Piese si accesorii pentru caroserii, frane, directie… TRANS SERVICE COMPANY SRL 2 contracte 140.897,40 RON
TRANS SERVICE COMPANY SRL · contract 6461 · 29.04.2022 94.876,60 RON
TRANS SERVICE COMPANY SRL · contract 6462 · 29.04.2022 46.020,80 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

302.958,74 RON

din 284.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.