Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,6% sub estimat
AUTOTURISME
- Număr anunț
- CN1039612
- Autoritate contractantă
- CAMERA DEPUTATILOR (CUI 4265795)
- Furnizor / câștigător
- RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL (CUI 13943110)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.610.084,03 RON
- Valoare atribuită
- 4.903.700 RON 12,6% sub estimat
- Data publicării
- 23.02.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1079506
- Termen limită
- 30.03.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 040-100706
- Documentație de atribuire
- DF1138233
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Autoturisme_LOT 1.pdf.p7m
- Caiet sarcini Autoturisme protocol_LOT 2.pdf.p7m
- FisaDate_DF1138233.pdf
- Formular de oferta.doc.p7m
- Formular propunere tehnica.doc.p7m
- Proiect Contract furnizare.docx.p7m
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 5.610.084,03 RON Adjudecat: 4.903.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Autoturisme | 4.803.361,34 RON | RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE S.R.L. | 4.231.700 RON ↓11,9% |
| 2 | Autoturisme protocol | 806.722,69 RON | PORSCHE ROMANIA S.R.L. | 672.000 RON ↓16,7% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RENAULT COMMERCIAL ROUMANIE SRL CUI RO 13943110
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PORSCHE ROMANIA SRL CUI RO 9997007
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AUTOMOBILE BAVARIA SRL CUI RO5450286
Valoare atribuită
4.903.700 RON
din 5.610.084,03 RON estimat
12,6%
Adjudecat la 87,4% din estimat · economie 706.384,03 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.