Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Platformă BI și DataWareHouse pentru Primăria Sectorului 3

Număr anunț
SCN1091029
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
Cod CPV
48612000-1 · Sistem de gestiune a bazelor de date (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840.300 RON
Valoare atribuită
839.000 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
12.08.2021 08:35
Anunț de atribuire
SCNA1059309
Termen limită
24.08.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1121282

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSOFT++ SRL CUI RO 5831590

Valoare atribuită

839.000 RON

din 840.300 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.300 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.