Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,0% sub estimat

,,Traductori măsură nivel apă capac turbină, cu contacte -6 buc’’

Număr anunț
SCN1091115
Autoritate contractantă
SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
Furnizor / câștigător
HIDAROM SRL (CUI 14679123)
Cod CPV
38422000-9 · Echipament de masurare a nivelului (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.807,36 RON
Valoare atribuită
19.740 RON 29,0% sub estimat
Data publicării
13.08.2021 09:59
Anunț de atribuire
SCNA1060878
Termen limită
01.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1120771

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
HIDAROM SRL CUI 14679123
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MESSYSTECH SRL CUI RO 11471879

Valoare atribuită

19.740 RON

din 27.807,36 RON estimat 29,0%

Adjudecat la 71,0% din estimat · economie 8.067,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.