Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE TESTER PENTRU MASTILE DE OXIGEN PASAGERI ( Spartan)
- Număr anunț
- SCN1091108
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- TECHNOLOGY IMPLEMENTATION SRL (CUI 36890406)
- Cod CPV
- 38500000-0 · Aparate de control si de testare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546.218,49 RON
- Valoare atribuită
- 567.594,90 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 09:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1059489
- Termen limită
- 23.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1121385
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TECHNOLOGY IMPLEMENTATION SRL CUI 36890406
Valoare atribuită
567.594,90 RON
din 546.218,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro