Atribuită
Anunț de participare
Piese pentru pompe sau pentru elevatoare de lichide
- Număr anunț
- CN1033887
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- VERDER ROMANIA SRL (CUI 6563054)
- Cod CPV
- 42124200-6 · Piese pentru pompe sau pentru elevatoare de lichide (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414.867 RON
- Valoare atribuită
- 1.716.426,09 RON
- Data publicării
- 13.08.2021 08:44
- Anunț de atribuire
- CAN1065080
- Termen limită
- 17.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1121436
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1121436.pdf
- Formular 2 - Centralizator de preturi.xlsx.p7s
- formular oferte tehnice.docx.p7s
- Sectiunea III Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- Sectiunea II - Instructiuni pentru ofertanti.docx.p7s
- Sectiunea IV Model Acord Cadru.pdf.p7s
- Sectiunea V - Formulare si modele de formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VERDER ROMANIA SRL CUI RO 6563054
Valoare atribuită
1.716.426,09 RON
din 414.867 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro