Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,9% sub estimat
Proiectare si executie lucrari la SJU Vaslui
- Număr anunț
- SCN1091220
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- C&A CONSULTING SRL (CUI 8967466)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839.764,71 RON
- Valoare atribuită
- 765.256,08 RON 8,9% sub estimat
- Data publicării
- 16.08.2021 13:12
- Anunț de atribuire
- SCNA1061720
- Termen limită
- 06.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1121564
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_Lucrari SJU-semnat.docx.p7m
- Contract de executie lucrari model-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1121564.pdf
- Formulare_Lucrari SJU-semnat.doc.p7m
- Specificatii Lucrari SJU Lot 1-semnat.pdf.p7m
- Specificatii Lucrari SJU Lot 2-semnat.pdf.p7m
- Specificatii Lucrari SJU Lot 3-semnat.pdf.p7m
- Specificatii Lucrari SJU Lot 4-semnat.pdf.p7m
- Specificatii Lucrari SJU Lot 5-semnat.pdf.p7m
- Specificatii Lucrari SJU Lot 6-semnat.pdf.p7m
- Specificatii Lucrari SJU Lot 7-semnat.pdf.p7m
Loturi (7)
Estimat: 839.764,71 RON Adjudecat: 765.256,08 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Proiectare si executie Instalație echipotențial | 48.168,07 RON | EYECON MEDICAL | 38.880 RON ↓19,3% |
| 2 | Proiectare și execuție aducțiune gaze naturale la Pavilion TBC | 140.336,13 RON | C&A CONSULTING | 125.127,87 RON ↓10,8% |
| 3 | Proiectare și execuție instalație "Fluide medicale Pavilion TBC" | 231.092,44 RON | EYECON MEDICAL | 218.472,50 RON ↓5,5% |
| 4 | Racordare Dispensar TBC la apă potabilă | 45.378,15 RON | C&A CONSULTING | 40.091,24 RON ↓11,7% |
| 5 | Proiectare și relocare tablouri electrice | 58.823,53 RON | KAZINST GRUP SRL | 57.571,72 RON ↓2,1% |
| 6 | RK Canal termic Spital | 285.714,29 RON | C&A CONSULTING | 255.393,90 RON ↓10,6% |
| 7 | RK Instalații de iluminat la Corp C | 30.252,10 RON | KAZINST GRUP SRL | 29.718,85 RON ↓1,8% |
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EYECON MEDICAL SRL CUI RO 14923065
Subcontractanți 3
LINKSTAL ENGINEERING SRL CUI 37720019
MJK INSTAL SRL CUI 36904269
CONPLAST RO SRL CUI RO 11351040
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KAZINST GRUP SRL CUI RO 26849469
Subcontractanți 1
ELDAC GRUP SRL CUI RO 830519
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KAZINST GRUP SRL CUI RO 26849469
Valoare atribuită
765.256,08 RON
din 839.764,71 RON estimat
8,9%
Adjudecat la 91,1% din estimat · economie 74.508,63 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.