Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,3% sub estimat

Execuția lucrărilor de „REABILITAREA STRĂZII NICOLAE BĂLCESCU DIN MUNICIPIUL SIGHIŞOARA” COD SMIS 136159

Număr anunț
SCN1091218
Autoritate contractantă
Municipiul Sighisoara (CUI 5669309)
Furnizor / câștigător
ASTOR COM SRL (CUI 3445623)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
682.943,37 RON
Valoare atribuită
639.903,01 RON 6,3% sub estimat
Data publicării
16.08.2021 13:06
Anunț de atribuire
SCNA1061554
Termen limită
16.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1121529

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ASTOR COM SRL CUI RO 3445623
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
MOBCOMAND SRL CUI RO17316670
Terți susținători 1
CITADIN PREST SA CUI RO 7774378

Valoare atribuită

639.903,01 RON

din 682.943,37 RON estimat 6,3%

Adjudecat la 93,7% din estimat · economie 43.040,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.