Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
,, Achiziție tractor cu kit de frânare pneumatică 68 CP și Remorcă cu 2 axe 6 tone ’’
- Număr anunț
- SCN1091214
- Autoritate contractantă
- COMUNA RASOVA (CUI 4514675)
- Furnizor / câștigător
- KEIRON LOGISTICS SRL (CUI 6697285)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 200.000 RON
- Valoare atribuită
- 196.847,36 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 16.08.2021 12:29
- Anunț de atribuire
- SCNA1060654
- Termen limită
- 30.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1119061
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KEIRON LOGISTICS SRL CUI RO 6697285
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Valoare atribuită
196.847,36 RON
din 200.000 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 3.152,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.