Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 23,9% sub estimat

Cartuș calibru 9x19mm cu glonț obișnuit

Număr anunț
CN1039744
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
Furnizor / câștigător
CESS PLUS SOLUTIONS S.R.L. (CUI 32036274)
Cod CPV
35331500-8 · Cartuse (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie restransa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.830.000 RON
Valoare atribuită
3.675.000 RON 23,9% sub estimat
Data publicării
25.02.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1110295
Termen limită
04.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 041-107705
Documentație de atribuire
DF1138735

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.675.000 RON

din 4.830.000 RON estimat 23,9%

Adjudecat la 76,1% din estimat · economie 1.155.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.