Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,3% sub estimat

Servicii de întreținere și mentenanță a Sistemului de iluminat public din Municipiul Slobozia

Număr anunț
SCN1091182
Autoritate contractantă
Municipiul Slobozia (CUI 4365352)
Cod CPV
50232100-1 · Servicii de intretinere a iluminatului public (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340.000 RON
Valoare atribuită
281.150 RON 17,3% sub estimat
Data publicării
16.08.2021 09:19
Anunț de atribuire
SCNA1073793
Termen limită
03.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1121594

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
ROMOFFICE S.R.L. CUI RO 18101849
Asociați 1

Valoare atribuită

281.150 RON

din 340.000 RON estimat 17,3%

Adjudecat la 82,7% din estimat · economie 58.850 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.