Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,2% sub estimat

FURNIZARE TEHNICĂ DE CALCUL (50 laptopuri și 100 calculatoare all in one)

Număr anunț
CN1039840
Autoritate contractantă
Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
Furnizor / câștigător
CONCEPT DATA SOLUTIONS S.R.L. (CUI 36547590)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
707.250 RON
Valoare atribuită
692.000 RON 2,2% sub estimat
Data publicării
27.02.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1081933
Termen limită
05.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 043-110877
Documentație de atribuire
DF1139007

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

692.000 RON

din 707.250 RON estimat 2,2%

Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 15.250 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.