Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,3% sub estimat
Servicii de dirigentie de santier
- Număr anunț
- SCN1091324
- Autoritate contractantă
- ORASUL INEU (CUI 3519020)
- Furnizor / câștigător
- FRANGOMY SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39105517)
- Cod CPV
- 71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.000 RON
- Valoare atribuită
- 29.104 RON 21,3% sub estimat
- Data publicării
- 17.08.2021 15:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1060571
- Termen limită
- 31.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1121857
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRANGOMY SOLUTIONS S.R.L. CUI 39105517
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BAU-KUB SRL CUI 22710610
Valoare atribuită
29.104 RON
din 37.000 RON estimat
21,3%
Adjudecat la 78,7% din estimat · economie 7.896 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.