Atribuită
Anunț de participare
Contract de achiziție publică de lucrǎri pentru ,,Reparații capitale Stadion Municipal Zalău”.
- Număr anunț
- SCN1091285
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- AVRIL S.R.L. (CUI 2825969)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 264.430,77 RON
- Valoare atribuită
- 311.630,71 RON
- Data publicării
- 17.08.2021 09:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1058601
- Termen limită
- 03.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1121661
Documente
Documentația de atribuire
- 1.2 Strategia de contractare.PDF.p7s
- 1. Caiet de sarcini nr 54761 din 06.08.2021.PDF.p7s
- 3.Formulare.doc.p7s
- 4. Contract de lucrari -PROPUNERE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1121661.pdf
- LISTE de CANTITATI.7z.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Valoare atribuită
311.630,71 RON
din 264.430,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro