Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 39,4% sub estimat
Achiziţie piese de schimb pentru echipamente IT
- Număr anunț
- CN1039777
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117.226,75 RON
- Valoare atribuită
- 71.010,50 RON 39,4% sub estimat
- Data publicării
- 26.02.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1080479
- Termen limită
- 05.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 042-108291
- Documentație de atribuire
- DF1138428
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VERASYS INTERNATIONAL SRL CUI RO 15565607
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
71.010,50 RON
din 117.226,75 RON estimat
39,4%
Adjudecat la 60,6% din estimat · economie 46.216,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.