Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,1% sub estimat
Reparaţii curente la instalaţiile SCB pe raza Secţiei CT 1 Craiova
- Număr anunț
- CN1039887
- Autoritate contractantă
- C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
- Furnizor / câștigător
- SPIACT CRAIOVA S.A. (CUI 14452049)
- Cod CPV
- 45234115-5 · Lucrari de semnalizare feroviara (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 999.857,96 RON
- Valoare atribuită
- 949.354,95 RON 5,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.02.2022 10:44
- Anunț de atribuire
- CAN1077793
- Termen limită
- 31.03.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1138846
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1138846.pdf
- Formulare F1, F2, F3, C6-C9.pdf.p7s
- Grafic de executie.pdf.p7s
- Model contract + Conventii.rar.p7s
- Modele Formulare.docx.p7s
- Norma modificata.pdf.p7s
- Planse.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPIACT CRAIOVA S.A. CUI RO 14452049
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VEST CONSTRUCT SRL CUI RO 13718895
Valoare atribuită
949.354,95 RON
din 999.857,96 RON estimat
5,1%
Adjudecat la 94,9% din estimat · economie 50.503,01 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.