Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,8% sub estimat
Materiale sanitare - ATI I, chirurgie cardiovasculara si chirurgie I
- Număr anunț
- CN1039879
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
- Cod CPV
- 33141110-4 · Pansamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.508.160 RON
- Valoare atribuită
- 3.347.100 RON 25,8% sub estimat
- Data publicării
- 02.03.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1085016
- Termen limită
- 04.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 045-113912
- Documentație de atribuire
- DF1138861
Documente
Documentația de atribuire
- caietdesarcini.pdf.p7s
- clauzecontractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1138861.pdf
- formulare.pdf.p7s
- instructiunicandidati.pdf.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 4.508.160 RON Adjudecat: 3.347.100 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Senzor minim invaziv continuu a debitului cardiac, compatibil c… | 340.000 RON | CARDIOTECH 2 contracte | 863.500 RON |
| CARDIOTECH · contract 2 · 06.06.2022 | 61.000 RON | |||
| CARDIOTECH · contract 42 · 24.05.2022 | 802.500 RON | |||
| 2 | Set monitorizare parametrii hemodinamici si volumetrici, compat… | 462.500 RON | CARDIOTECH | 61.000 RON ↓86,8% |
| 3 | Kit pansament pentru terapia pentru presiune negativa a plagilo… | 284.000 RON | PAUL HARTMANN | 143.750 RON ↓49,4% |
| 4 | Kit pansament pentru terapia pentru presiune negativa a plagilo… | 350.000 RON | — | |
| 5 | Kit pansament pentru terapia pentru presiune negativa a plagilo… | 416.660 RON | PAUL HARTMANN 2 contracte | 2.078.750 RON |
| PAUL HARTMANN · contract 42 · 24.05.2022 | 1.935.000 RON | |||
| PAUL HARTMANN · contract 1 · 06.06.2022 | 143.750 RON | |||
| 6 | Recipient de recoltare | 2.655.000 RON | PAUL HARTMANN 2 contracte | 200.100 RON ↓92,5% |
| PAUL HARTMANN · contract 6 · 05.07.2023 | 164.550 RON | |||
| PAUL HARTMANN · contract 3 · 19.09.2022 | 35.550 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARDIOTECH S.R.L. CUI RO 41111260
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PAUL HARTMANN SRL CUI RO 3102390
Valoare atribuită
3.347.100 RON
din 4.508.160 RON estimat
25,8%
Adjudecat la 74,2% din estimat · economie 1.161.060 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.