Atribuită
Anunț de participare
Proiectare si executie lucrari aferente obiectivului de investitii Asfaltare strazi in municipiul Falticeni - partial strada Magazia Garii, partial strada Aleea Teilor si partial strada Costica Arteni.
- Număr anunț
- SCN1091492
- Autoritate contractantă
- Municipiul Falticeni (CUI 5432522)
- Furnizor / câștigător
- ELBI SA (CUI 733362)
- Cod CPV
- 45233252-0 · Lucrari de imbracare a strazilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.323.351 RON
- Valoare atribuită
- 1.323.050 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 16:00
- Anunț de atribuire
- SCNA1059062
- Termen limită
- 10.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1122068
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ELBI SA CUI RO 733362
Asociați 1
NORDIC VISION S.R.L. CUI RO38756860
Valoare atribuită
1.323.050 RON
din 1.323.351 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro