Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
"Consumabile pentru manechine si simulatoare medicale necesare pentru Centrul de Simulare”.
- Număr anunț
- SCN1091480
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-Napoca (CUI 4288047)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMPACT SRL (CUI 13720895)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170.005 RON
- Valoare atribuită
- 170.005 RON
- Data publicării
- 19.08.2021 15:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1059569
- Termen limită
- 30.08.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1122059
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIMPACT SRL CUI RO 13720895
Valoare atribuită
170.005 RON
din 170.005 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro