Atribuită Anunț de participare

Produse de origine animală

Număr anunț
CN1039922
Autoritate contractantă
Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
Furnizor / câștigător
NICBAC PROD SRL (CUI 9817750)
Cod CPV
15100000-9 · Produse de origine animala, carne si produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
791.010 RON
Valoare atribuită
966.938 RON
Data publicării
03.03.2022 11:01
Anunț de atribuire
CAN1080275
Termen limită
01.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 045-114119
Documentație de atribuire
DF1139080

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (6)

Estimat: 791.010 RON Adjudecat: 966.938 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Carne de pasare – Pulpe de pui 75.690 RON CARLAND S.R.L. · BLACK SEA EUROINVESTMENT 3 contracte 102.723 RON
CARLAND S.R.L. · contract 67118 · 09.11.2022 8.150 RON
BLACK SEA EUROINVESTMENT,CARLAND S.R.L. · contract 38266 · 05.05.2022 75.690 RON
BLACK SEA EUROINVESTMENT · contract 22189 · 16.01.2023 18.883 RON
2 Crenvursti de pui 125.600 RON CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE · CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE,BLACK SEA EUROINVESTMENT 3 contracte 169.235 RON
CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE · contract 67116 · 09.11.2022 11.610 RON
CRIS-TIM COMPANIE DE FAMILIE,BLACK SEA EUROINVESTMENT · contract 38267 · 05.05.2022 125.600 RON
BLACK SEA EUROINVESTMENT · contract 22188 · 16.01.2023 32.025 RON
3 Slănină crudă 30.960 RON NICBAC PROD · NICBAC PROD,CARLAND S.R.L. 2 contracte 42.660 RON
NICBAC PROD · contract 22183 · 16.01.2023 11.700 RON
NICBAC PROD,CARLAND S.R.L. · contract 38265 · 05.05.2022 30.960 RON
4 Cârnați semiafumați 16.160 RON BLACK SEA EUROINVESTMENT 2 contracte 24.240 RON
BLACK SEA EUROINVESTMENT · contract 38269 · 05.05.2022 16.160 RON
BLACK SEA EUROINVESTMENT · contract 22186 · 16.01.2023 8.080 RON
5 Carne porc - semicarcasă degresată, refrigerată 387.600 RON NICBAC PROD 3 contracte 430.700 RON
NICBAC PROD · contract 38264 · 05.05.2022 300.900 RON
NICBAC PROD · contract 22187 · 16.01.2023 94.400 RON
NICBAC PROD · contract 67114 · 09.11.2022 35.400 RON
6 Carne de vită - Pulpă vită fără os, refrigerată 155.000 RON NICBAC PROD 3 contracte 197.380 RON
NICBAC PROD · contract 22184 · 16.01.2023 41.700 RON
NICBAC PROD · contract 38263 · 05.05.2022 139.000 RON
NICBAC PROD · contract 67115 · 09.11.2022 16.680 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

966.938 RON

din 791.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.