Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,5% sub estimat

Contracte furnizare, instalare și punere in functiune echipamente medicale

Număr anunț
CN1039915
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
ROMBIOMEDICA SRL (CUI 8936885)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa accelerata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
736.200 RON
Valoare atribuită
467.743,50 RON 36,5% sub estimat
Data publicării
03.03.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1081216
Termen limită
21.03.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 045-114163
Documentație de atribuire
DF1139075

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (6)

Estimat: 736.200 RON Adjudecat: 467.743,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Unit ORL 140.000 RON TIMBERSTAR S.R.L.,PRO CARDIA 104.900 RON ↓25,1%
2 Generator de radiofrecvență pentru microchirurgie și electrochi… 120.000 RON Anulat
3 EKG portabil 12 canale cu achiziție digital simultană și deriva… 105.000 RON LIAMED 61.254 RON ↓41,7%
4 Holter EKG pentru 24 ore cu stație de descărcare 121.200 RON MEDIKA H & S IMPEX S.R.L. 125.020 RON
5 Holter EKG pentru 7 zile cu stație de descărcare 30.000 RON
6 Aparat probe urodinamice 220.000 RON ROMBIOMEDICA 176.569,50 RON ↓19,7%

Participanți · 12 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
TIMBERSTAR SRL CUI RO 22746304
Încă 9 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

467.743,50 RON

din 736.200 RON estimat 36,5%

Adjudecat la 63,5% din estimat · economie 268.456,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.