Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,8% sub estimat
Dezvoltare infrastructură educațională specifica învatamântului primar si gimnazial în cartierul Buna Ziua - Studiu de Fezabilitate si Plan Urbanistic Zonal
- Număr anunț
- CN1033937
- Autoritatea contractantăInstituția sau compania publică care cumpără: o primărie, un spital, o școală, un minister. Ea organizează procedura, răspunde la clarificări, evaluează ofertele și semnează contractul.
- Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
- Furnizor / câștigător
- ARHI BOX SRL (CUI 22943829)
- CPVCodul din Vocabularul comun al achizițiilor publice (nomenclatorul UE) care spune ce se cumpără, de la domenii largi (primele cifre) la produse anume. După el îți găsim licitațiile potrivite.
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitația deschisăProcedura în care orice firmă interesată poate depune ofertă. E folosită mai ales la contractele mari; peste pragurile europene anunțul apare și în Jurnalul Oficial al UE.cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 570.000 RON
- Valoare atribuită
- 497.000 RON 12,8% sub estimat
- Data publicării
- 19.08.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1071935
- Termenul-limită de depunereData și ora până la care oferta trebuie încărcată în SEAP. După ea sistemul nu mai primește oferte: o ofertă întârziată nu mai poate fi depusă.
- 18.11.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 161-424038
- Documentație de atribuire
- DF1121415
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARHI BOX SRL CUI 22943829
Subcontractanți 4
CSP PROIECT LINE SRL CUI RO29455388
MARCHIM CUBE INSTAL SRL CUI 37447220
ROTA INST SRL CUI RO23632642
TOPO EXPLORER SRL CUI 36284795
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LOFTARHITECTURA S.R.L. CUI 38635582
Terți susținători 1
BIROU DE PROIECTARE STRAJAN CUI 1756640
Subcontractanți 7
ALLPLAN SRL CUI 19229421
CAPE GEOTEHNICA SRL CUI RO35180044
EUROLT SRL CUI 24929847
IDEAL CONCEPT SRL CUI RO21467549
NAPOCA BUSINESS SRL CUI RO16092850
TEKKEN ST SRL CUI 25464081
VIADROMOS SRL CUI 35394331
Valoare atribuită
497.000 RON
din 570.000 RON estimat
12,8%
Adjudecat la 87,2% din estimat · economie 73.000 RON
Deschise acum pe acest cod
32 licitații deschise pe 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru c…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.