Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,3% sub estimat

Achizitie publică în vederea atribuirii unui acord cadru de prestari servicii aferente operațiunilor de import/export

Număr anunț
CN1040001
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
HISTRIA INTERNATIONAL SRL (CUI 8025663)
Cod CPV
79223000-3 · Servicii de comisionar in vama (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.313.696,44 RON
Valoare atribuită
3.238.200,94 RON 2,3% sub estimat
Data publicării
04.03.2022 19:00
Anunț de atribuire
CAN1082827
Termen limită
11.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 046-119937
Documentație de atribuire
DF1139521

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.238.200,94 RON

din 3.313.696,44 RON estimat 2,3%

Adjudecat la 97,7% din estimat · economie 75.495,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.