Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat

Execuție lucrări în cadrul proiectului «ASFALTARE DC48A ȘI STRAZILE RAVECA, HODISANA ȘI PĂȘCUȚĂ NICOLAE»

Număr anunț
SCN1091558
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTOLȚ (CUI 4291638)
Furnizor / câștigător
DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 7224633)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.239.051,83 RON
Valoare atribuită
3.799.999,98 RON 10,4% sub estimat
Data publicării
20.08.2021 15:17
Anunț de atribuire
SCNA1059171
Termen limită
09.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1122259

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 7224633
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DIFERIT AG S.R.L. CUI RO25113978
Subcontractanți 1
Terți + subcontractanți 1
DIFERIT SRL CUI RO 13845570

Valoare atribuită

3.799.999,98 RON

din 4.239.051,83 RON estimat 10,4%

Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 439.051,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.