Atribuită
Anunț de participare
Lucrări de executie pentru Modernizare reţele termice aferente punctelor termice PT 5 Grădişte, PT 2 Lac, PT 4 Macul Roşu, PT Pasaj, PT 6V, PT Ocsko Terezia – P.T. 5 GRADISTE
- Număr anunț
- CN1039980
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- AMAHOUSE SRL (CUI 6648339)
- Cod CPV
- 45232140-5 · Lucrari de constructii de conducte de incalzire urbana (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.007.388,74 RON
- Valoare atribuită
- 7.490.471,36 RON
- Data publicării
- 02.03.2022 10:21
- Anunț de atribuire
- CAN1080979
- Termen limită
- 08.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139200
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1139200.pdf
- STICK LUCRARI.part1.rar.p7s
- STICK LUCRARI.part2.rar.p7s
- STICK LUCRARI.part3.rar.p7s
- STICK LUCRARI.part4.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMAHOUSE SRL CUI RO 6648339
Valoare atribuită
7.490.471,36 RON
din 7.007.388,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro