Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,8% sub estimat

ACORD CADRU FURNIZARE IMPLANTURI DE FIXARE ORTOPEDICE

Număr anunț
CN1039991
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Cod CPV
33183100-7 · Implanturi ortopedice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.980.000 RON
Valoare atribuită
11.071.703,04 RON 34,8% sub estimat
Data publicării
04.03.2022 15:00
Anunț de atribuire
CAN1084233
Termen limită
15.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 046-118870
Documentație de atribuire
DF1139177

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
SPORTMED SYSTEMS SRL CUI RO29807808
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

11.071.703,04 RON

din 16.980.000 RON estimat 34,8%

Adjudecat la 65,2% din estimat · economie 5.908.296,96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.