Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
Reactivi spital
- Număr anunț
- CN1040092
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
- Furnizor / câștigător
- ACVAROM INTERNATIONAL SRL (CUI 28911176)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840.907,20 RON
- Valoare atribuită
- 832.603,20 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.03.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1080488
- Termen limită
- 11.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 048-123858
- Documentație de atribuire
- DF1139410
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (4)
Estimat: 840.907,20 RON Adjudecat: 832.603,20 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi compatibili cu analizorul de marker cardiaci model EDA… | 279.091,20 RON | — | |
| 2 | Reactivi compatibili cu analizorul de biochimie uscata - model … | 83.040 RON | — | |
| 3 | Reactivi compatibili cu analizorul de gaze si electroliti model… | 306.600 RON | ACVAROM INTERNATIONAL | 668.731,20 RON |
| 4 | Reactivi compatibili cu apartura din compartimentul transfuzii … | 172.176 RON | DIALAB SOLUTIONS | 163.872 RON ↓4,8% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ACVAROM INTERNATIONAL SRL CUI 28911176
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIALAB SOLUTIONS SRL CUI RO 23818271
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DIAPRO TOP SRL CUI 32730160
Valoare atribuită
832.603,20 RON
din 840.907,20 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 8.304 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.