Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,7% sub estimat
CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETICE SI GESTIONAREA INTELIGENTA A ENERGIEI LA SISTEMUL DE ILUMINAT PUBLIC PUBLIC IN ORASUL TURCENI, JUDETUL GORJ
- Număr anunț
- SCN1091630
- Autoritate contractantă
- Orasul Turceni (CUI 4813480)
- Furnizor / câștigător
- AMIRAS C&L IMPEX SRL (CUI 917713)
- Cod CPV
- 45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 856.570,14 RON
- Valoare atribuită
- 748.050,91 RON 12,7% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2021 13:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1072762
- Termen limită
- 09.09.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1122247
Documente
Documentația de atribuire
- contract.pdf (1).p7s
- FisaDate_DF1122247.pdf
- Formulare iluminat.doc.p7s
- PT TURCENI 26.07.2021.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMIRAS C&L IMPEX SRL CUI RO 917713
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EURO-AUDIT SERVICE SRL CUI RO 16869469
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTROMAGNETICA SA CUI RO 414118
Valoare atribuită
748.050,91 RON
din 856.570,14 RON estimat
12,7%
Adjudecat la 87,3% din estimat · economie 108.519,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.