Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 97,1% sub estimat
Furnizare echipamente medicale și mobilier în cadrul proiectului “Modernizare, extindere, dotare a Unității de Primiri Urgențe din strada Marchian, nr. 11, Botoșani” Număr referință: 3372955/8/2021 SMIS 121833
- Număr anunț
- CN1034046
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BOTOSANI (CUI 3372955)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 921.031,77 RON
- Valoare atribuită
- 26.695 RON 97,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1067399
- Termen limită
- 28.09.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 163-428309
- Documentație de atribuire
- DF1121934
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Valoare atribuită
26.695 RON
din 921.031,77 RON estimat
97,1%
Adjudecat la 2,9% din estimat · economie 894.336,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.