Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 93,7% sub estimat
Servicii de digitizare-scanare în cadrul Proiectului „HUB de Servicii MMPS – SII MMPS”, cod MySMIS 130963
- Număr anunț
- CN1040129
- Autoritate contractantă
- Ministerul Muncii si Solidarității Sociale (CUI 4266669)
- Furnizor / câștigător
- STAR STORAGE S.A. (CUI 13289912)
- Cod CPV
- 79999100-4 · Servicii de scanare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.498.480 RON
- Valoare atribuită
- 407.862 RON 93,7% sub estimat
- Data publicării
- 09.03.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1094504
- Termen limită
- 14.04.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 050-128851
- Documentație de atribuire
- DF1139660
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini digitizare.docx.p7s
- draft acord cadru.doc.p7s
- draft contract subsecvent.docx.p7s
- FisaDate_DF1139660.pdf
- formulare.docx.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CERTSIGN SA CUI ro18288250
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STAR STORAGE S.A. CUI RO 13289912
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
IRON MOUNTAIN SRL CUI RO 15537372
Subcontractanți 1
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Valoare atribuită
407.862 RON
din 6.498.480 RON estimat
93,7%
Adjudecat la 6,3% din estimat · economie 6.090.618 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.