Atribuită Anunț de participare

Reactivi si consumabile compatibile cu analizorul VSH Roller 20LC Alifax

Număr anunț
CN1034216
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
169.200 RON
Valoare atribuită
169.200 RON
Data publicării
24.08.2021 15:07
Anunț de atribuire
CAN1064370
Termen limită
24.09.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1122418

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293

Valoare atribuită

169.200 RON

din 169.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.