Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,0% sub estimat

Furnizare tablete pentru uz școlar cu acces la internet și echipamente/dispozitive electronice în cadrul proiectului ”Achizitia de echipamente din domeniul tehnologiei – it mobile, respectiv tablete, echipamente şi dispozitive necesare activitătii didactice pentru elevii şi cadrele didactice din învăţământul preuniversitar, Oras Targu Neamt, Judetul Neamt”

Număr anunț
CN1040117
Autoritate contractantă
Orasul Targu Neamt (CUI 2614104)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.726.104,20 RON
Valoare atribuită
4.632.783,96 RON 40,0% sub estimat
Data publicării
06.03.2022 21:00
Anunț de atribuire
CAN1091161
Termen limită
15.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 048-123995
Documentație de atribuire
DF1139857

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 7.726.104,20 RON Adjudecat: 4.632.783,96 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Furnizare tablete pentru uz școlar cu acces la internet în ca… 5.023.139,28 RON S.C. ORANGE ROMANIA S.A. 3.248.853,96 RON ↓35,3%
2 : Furnizare echipamente/dispozitive electronice în cadrul proie… 2.702.964,92 RON ALTEX ROMANIA S.R.L. 1.383.930 RON ↓48,8%

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

4.632.783,96 RON

din 7.726.104,20 RON estimat 40,0%

Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 3.093.320,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.